Už nikam nemusíte chodit

Bylo by opravdu zvláštní, kdyby v dnešní době internetu nefungovala i tato služba. Ale z mého pohledu je to skvělá věc. Ačkoliv si myslím, že valná většina zákazníků jsou muži.
květina s mašlí.jpg

Květinářství jsou v každém městě téměř všude, většina z nich nabízí i doplňkové služby a to je i rozvoz květin na přání. Buď přímo domů, do zaměstnání nebo někam úplně jinam. Kytici můžete nechat darovat například manželce, přítelkyni, mamince, babičce, kamarádce, kolegyni z práce nebo ji můžete například darovat ženě či dívce, se kterou jste absolvovali první rande. Také můžete květinu prostě jen darovat k svátku, narozeninám, pro radost nebo třeba k výročí. Tímto určitě zabodujete!  Určitě všechny výše uvedené ženy darovaný puget velmi potěší. Společně ke květině můžete nechat napsat i krátký vzkaz, ať již milostný, tak přání právě k svátku nebo narozeninám.
růže v košíku.jpg

Jak tyto služby fungují? Je to velice jednoduché. Zkontaktujete se s daným květinářstvím ve vašem blízkém okolí, sdělíte jim své požadavky, upřesníte komu kytici doručit, na jaké místo a v jaký přesný čas. Následně se domluvíte, co by darovaná kytice měla obsahovat. Jaké květiny zvolíte, případně do jaké sumy chcete kytici uvázat. Po zaplacení objednávky se zaměstnanci květinářství obratem vrhnou na vaši objednávku. Květiny jsou vázány až po objednání a zaplacení. Je to z toho důvodu, aby květiny byly krásně čerstvé a nové majitelce pak mohly dělat krásu ještě několik dní poté.

V každém květinářství jsou připraveni vám individuálně pomoci či poradit, jakou květinu zvolit. Takže se vůbec nemusíte bát výběru. Je to velká výhoda, můžete se ocitnout v časovém presu a nestihnete koupit dárek nebo květinu, tak tohle je ideální volba, protože nemusíte nikam chodit. Tyto služby tu jsou pro vás a jsou hojně využívány. Ještě jste nezkusili? Sami budete překvapení tím, jakou to ženě udělá radost.