Nebankovní hypotéka bez registru – dostupné finance pro firmy i podnikatele

Ať už chcete začít podnikat nebo podnikáte již delší dobu, vedete firmu nebo pracujete na OSVČ, někdy může nastat chvíle, kdy budete potřebovat více financí. Ne každý z nás má ale železné rezervy, nebo na koho se obrátit. Začínající podnikatelé a OSVČ shání peníze pro své budoucí živobytí. Zavedená firma se může zase dostat do finanční krize, kterou způsobilo cokoliv, od krize na trhu po nepředvídatelné pandemie.

Ať už Vás k shánění financí dovedlo cokoliv, máme pro Vás spolehlivé a řešení, které pro Vás nabízí firma Moravské hypoteční centrum s.r.o.. Nebankovní hypotéka bez registru neboli bez doložení příjmů, je to pravé pro všechny podnikatele, firmy a OSVČ, protože hypotéka slouží pouze k financování Vašich firemních potřeb.

finance

Nebankovní hypotéka bez registru pro Vás bude vždy navrhnuta individuálně, tak aby vyhovovala právě Vám a Vašim požadavkům. Nemusíte při ní dokládat daňové přiznání nebo příjmy. A stejně tak k vám bude vstřícná, i když máte již nějaký záznam v nebankovním registru. Vždy se bude snažit najít to nejlepší řešení právě Vám na míru.

Zaručíme Vám výhodné úrokové sazby od 7% p.a. a splácet můžete od 1 roku do 30 let. Další obrovskou výhodou této hypotéky je to, že jí můžete využít třeba i na několik měsíců nebo ji můžete využívat jako kontokorent.

finance_peníze

Vše, co k tomu budete potřebovat je pouze nemovitost, kterou Vám pomůžeme ocenit, a z jejíž odhadované ceny Vám vyplatíme až 70%. Nemovitosti se snažíme ocenit rychle, třeba i do 24 hodin od zaslání fotografií.

A co pro Vás ještě můžeme udělat a k čemu dalšímu Nebankovní hypotéka bez registrace slouží:

– vhodná i pro exekuce, sjednocení půjček
– pro refinancování hypoték
– vyplacení zástav finančnímu úřadu, OSSZ, VZP,….
– bez poplatků předem
– finanční analýza Vám na míru
– propočet splátek
– výpočet doby splácení

Nebojte se nás kontaktovat pomocí emailu nebo pomocí online formuláře na našich stránkách. Smlouvu s Vámi projednáme, připravíme ji a Vy si ji v pohodlí domova můžete v klidu prostudovat.