Krypto měna, která vás nezklame

Už z vás opadlo nadšení z Bitcoinu a rádi byste začali investovat svůj čas a peníze do nějaké jiné virtuální měny? Na výběr máte v dnešní době ze stovek nejrůznějších altcoinů. Jak však vybrat takový, který má do budoucna velký potenciál? Udělejte sázku na jistotu a rozhodněte se právě pro Ethereum. Tato měna je velmi populární a co se týká procentuálního růstu, hravě v některých částech roku překonala i tolik oslavovaný Bitcoin. Je to bezpečný a výborně zajištěný altcoin, se kterým rozhodně nesáhnete vedle, a díky kterému se vám vaše investice pravděpodobně výborně zhodnotí.
měny krypto 542

Proč se rozhodnout pro těžbu Etherea?

  • Plně decentralizovaný systém zajišťující omezení zásahu z vnější nebo vnitřní strany
  • Anonymita chránící všechny uživatele
  • Zdokonalení chytrých kontraktů
  • Využívá technologie Blockchain

Co k tomu budete potřebovat?

Těžba Etherea není nikterak náročná, právě naopak. Potřebujete k tomu pouze základní vybavení, jako jsou dostatečně výkonné počítače, které mohou běžet takřka nepřetržitě, dále specializované minery, nebo také grafické karty a potřebný software. Neměli byste zapomenout ani na investici do dostatečné chladící techniky, která bude chladit vaše počítače a udržovat v místnosti žádoucí klima.
zdroj bohatství

Miner nebo grafická karta?

Další otázkou, která se vybízí, když hovoříme o krypto měnách, je to, jestli pro jejich těžbu potřebujete specializovaný ETH miner, nebo jestli postačuje grafická karta. Ethereum je jedná z mála altcoinů, pro jejichž těžbu miner nepotřebujete, a postačí vám výkonné grafické karty. Nicméně stále platí, že použití specializovaného mineru je rozhodně efektivnější. Pokud se tedy vyloženě nechcete koupi a použití minerů vyhnout, rozhodně volte právě je, nabídnou vám totiž zhodnocení a zkrátka vyšší zisky. V případě nouze však lze použít i grafické karty, což je velkou výhodou.