Slavné bezdětné ženy

Děti jsou pro mnoho z nás symbolem nabytí životního cíle. Děti nám ukazují, proč tu jsme. Ukazují nám, proč žít. Často nás děti drží nad vodou. Pro některé lidi jsou dokonce jediným smyslem života. Prostě mít děti je pro většinu lidí krásné, smysluplné a zcela automatické.
Mnohdy lidé, kteří mají děti, řeší právě i to, že někdo děti nemá. Jenže toto je velmi citlivé téma, a pokud neznáte důvody, proč někdo děti nemá, asi byste se do takového tématu neměli pouštět.
Někdo má ženy, které děti nemají za kariéristky, které sobecky upřednostnily sebe a svoji kariéru před tím, starat se o rodinu. Jiní si zase myslí, že ženy, které nemají děti, jsou chudinkami a nikdy nebudou opravdu šťastné. Co člověk, to samozřejmě pohled na věc a jiný názor.
marilyn monroe herečka
V každém případě nelze soudit, pokud důvody neznáme, protože některé ženy děti nechtějí, jiné po nich naopak touží, ale z různých důvodů jim to vesmír nedopřál. Které ze slavných žen například nemají děti?
•        Jennifer Aniston
Jennifer byla vdaná dvakrát, ale obě manželství dopadla fiaskem. V obou případech dokonce tedy byla manželství bezdětná. Jennifer je padesát let. Možná si po vzoru svých kolegyň ještě nějaké dítko adoptuje.
•        Winona Ryder
Tato herečka měla celý život sama se sebou tolik starostí, že si na dítě ani netroufla. Bojovala s panickými atakami, úzkostmi či kleptomanii.
•        Kylie Minogue
Zpěvačka se nikdy do mateřství nehrnula, ale velmi se angažuje v dětské charitě. Nyní však tvrdí, že je už na dítě pozdě. Otázkou je, zda děti opravdu nechce nebo třeba mít nemůže.
postel pro děti
•        Renée Zellweger
Tato herečka patří mezi ty, které by rády dítě měly, ale nepotkala ve správný čas muže, se kterým by mohla založit rodinu. Ona sama se bezdětných žen v pokročilém věku zastává a vnímá, že ženy v pokročilém věku se cítí být odsuzované za to, že děti nemají.
Samozřejmě by se dalo najít ještě hodně slavných jmen, nicméně je třeba si uvědomit, že se to týká všech, nejen těch slavných. A proto vždy važte slova, když o této záležitosti mluvíte!