Není dieta jako dieta

Vysokoproteinová dieta je vhodná téměř pro každého. Jak je známo, tak proteiny jsou pro naše těla velmi přínosná a vhodná. Proteiny najdeme hlavně v mase, ale někteří lidé jsou vegetariáni, a tudíž musí najít nějakou náhradu za proteiny. Ty můžou být i formou tablet nebo nějakých proteinových nápojů. A co se týče vysokoproteinové diety, tak je to fakt, že se vám nabírá hlavně svalová hmota. Nikoli tuk a tukové zásoby, jak si mnozí mohou myslet. Já sama jsem vysokoproteinovou dietu užívala. Byla jsem po nemoci hodně vyzáblá a díky nemoci jsem byla i dva týdny v nemocnici. Neměla jsem na nic chuť, a tudíž jsem byla zesláblá a chtěla jsem i trochu nabrat.

Proteiny jsou v různé formě

A abych nabrala kila zdravě, vybrala jsem si nejen kvalitní potraviny, ale taky k tomu jsem si přidala vysoko proteinovou dietu. Přeci je jen vhodnější nabírat ztracenou svalovou hmotu, žádný tuk. Nikdo nechce být dobrovolně obézní, že ano. A musím říct, že vysokoproteinových diet je opravdu nepřeberné množství. Já si vybrala tu dietu, kdy se užívají různé nápoje. Mám totiž moc ráda jogurtové nápoje, takže mi přišlo ideální, aby i vysokoproteinová dieta byla v této formě. A povedlo se mi. Byla jsem u výživové specialistky a ta mi dala spoustu letáčků, kde byly všechny pro mě potřebné informace. A byla jsem překvapená, když jsem tam našla jen samá pozitiva. Byla jsem ráda, že vysokoproteinová dieta nemá žádné vedlejší účinky. A když se to dozvěděla moje babička, tak se do toho chtěla pustit taky se mnou.

Zelenina je pro nás velmi důležitá

Prý jí zdraví už moc neslouží, a tak si řekla, že začne se zdravějším životním stylem, aby se jí udělalo lépe a byla více fit. Musela jsem jí dát za pravdu, nikdy není pozdě na změnu. Víte, vysokoproteinová dieta je vhodná pro každého, nemusíte po ní hubnout, ale můžete jen zvýšit svoji fyzičku a zdravotní stav. Proteiny užívají i lidé, kteří hodně cvičí a přejí si dělat pro své tělo to nejlepší. A vás taky zajímá vysokoproteinová dieta? Tak pak koukněte na náš web. Jistě nebudete zklamáni.