Kvalitní bazénová chemie Chlorito

Mít krásný rodinný dům s velkou zahradou a velkým bazénem s průzračnou křišťálovou vodou je snem téměř každého z nás. Co může být v létě příjemnějšího než se osvěžit v příjemně chladné vodě v našem vlastním bazénu. Nemusíme se mačkat na koupalištích a můžeme si letní bazénové radovánky užít v pohodlí naší zahrady. O náš bazén, a především o kvalitu vody, se ale musíme také pravidelně starat Základem je samozřejmě čištění bazénu, ale také čištění vody. V tom nám může naštěstí pomoci velké množství bazénové chemie od společnosti Chlorito.

Naše chemie do bazénu Chlorito je samozřejmě naprosto nezávadného, testovaná a nabízíme vám jí opravdu široké množství. Nejoblíbenějšími produkty u nás je chlornan sodný, Chlor šok, Chlor stop, Multi tablety 6 v 1, Duo tablety, Chlorové tablety pomalurozpustné, Chlorový granulát rychlorozpustný, Trio tablety, Multi tablety 5 v 1, Chlor Stabil a rychlorozpustné tablety.

Děti v bazénu

Chlornan sodný se používá pro chloraci vody a jeho účinky jsou dlouhodobě prověřené. Jedná se o základní bazénový přípravek s obsahem volného aktivního chlóru. Velmi oblíbený a známý Chlor šok nám pomáhá okamžitě spolehlivě navýšit koncentraci aktivního chloru. Dále zde máme Chlor stop, který nám naopak pomáhá vyřešit problém s nežádoucí vysokou koncentrací aktivního chloru. Dalšími zmíněnými jsou Multi tablety 6 v 1, které zajišťují dezinfekci vody, stabilizaci pH, blokuji nežádoucí nečistoty, projasní vodu, postarají se o vhodnou tvrdost, stabilizují chlor a zabraňují tvorbě usazenin. Právě díky své multifunkčnosti jsou velmi oblíbené.

Míč ve vodě

Oblíbeným produktem jsou také Duo tablety, které jsou vhodné v případě, kdy potřebujete navýšit koncentraci aktivního chloru a zároveň ošetřit i ostatní problémy jako je zákal, hodnota pH a tak dále. Výše jmenovaných prostředků pro bazénovou chemii je u nás velké množství a zajisté vyberete přesně to, co budete potřebovat. Všechny prostředky jsou skvěle popsané a díky tomu není žádný problém najít nejvhodnější prostředek na váš problém.