Nejpohodlnější legíny ve stylu džín

Není nad to sehnat nějaké pohodlné džíny, které vám budou perfektně sedět v pase, ale i na délku. Ale co teprve legíny, které vypadají jako džíny, jsou mnohem více pohodlnější a velmi kvalitní. Rozdíl mezi džínami a legínami je, že legíny jsou o dost měkčí než džíny. Další výhodou je obrovská elastičnost, protože v džínách není tolik elastanu jako v legínách, tím pádem jsou oproti džínovým legínám nepohodlné. Neuděláte vůbec žádnou chybu, když ve svém šatníku takové legíny mít budete, jelikož to je prostě MUST HAVE.

legíny džínového vzhledu

Co se týče materiálu, tak legíny džínového vzhledu obsahují 92 % bavlny a 8 % elastanu, cena těchto legín je 1 590 Kč (ve slevě!). Double push up legíny obsahují 82 % bavlny a 18 % elastanu, jejich cena se pohybuje kolem 1 190 Kč. Džínové legíny jsou vyrobeny z kvalitní džínoviny, s vysokým pasem, který dokonale přilne k tělu. Legíny seženete v barvě modré, šedé, ale také v černé.

legíny džínového vzhledu

Pojďme se podívat na velikosti.

Velikost 34 (XS) – obvod pasu 62 – 67 cm – délka legín (v nenatáhnutém stavu) 97 cm.
Velikost 36 (S) – obvod pasu 68 – 73 cm – délka legín (v nenatáhnutém stavu) 97 cm.
Velikost 38 (M) – obvod pasu 74 – 79 cm – délka legín (v nenatáhnutém stavu) 97 cm.
Velikost 40 (L) – obvod pasu 80 – 85 cm – délka legín (v nenatáhnutém stavu) 97 cm.
Velikost 42 (XL) – obvod pasu 85 – 90 cm – délka legín (v nenatáhnutém stavu) 97 cm.

Výhodou této firmy je, že na e-shopu mají vždy 95 % zboží skladem, taktéž zboží odesílají do 24 hodin. Firma se nachází na Slovensku. Dopravu při nákupu nad 2 500 Kč máte zdarma. Pokud budete potřebovat zboží vyměnit, jestliže je hodnota zboží nad 850 Kč, tak za výměnu vůbec nic neplatíte.

Proto nečekejte a pořiďte si džínové legíny, se kterými se budete cítit maximálně pohodlně ve všech situacích. Tyto legíny prostě musí být v každém šatníku.