Muži prostě musí vyzrát

Dá se říct, že je nepsané pravidlo o tom, jak muži dospívají později. Něco málo na tom ve skutečnosti bude, protože řada mužů časem přiznává, jak potřebovali získat větší čas na to, aby se z nich stali opravdoví muži.
čištění zubů

Někdy jako malé děti

Tuto frázi muži slyší poměrně často, kdy jsou jejich chováním a vystupováním na veřejnosti, ale i z pohodlí domova přirovnávaní k malým dětem. Pouze v malých případech, by se dal považovat jejich projev osobnosti za roztomilou záležitost, ze které převážně ženy padnou do kolen.
veselý muži
Vyplývá z toho i skutečnost, že si většina žen volí za partnery starší muže, u kterých můžou očekávat pouze chování, které je založené na vyspělém a rozumném postoji muže jako takového.
Taktéž platí, že stejně jako děti, tak i muži potřebují do určitého věku nějaké vedení, které jich bude trochu krotit. V čase puberty jsou to rodiče, později pomyslné žezlo probírá partnerka, která ve většině případů ve vztahu velí a je jeho hlavou.
neoholený muž

Kdy je muž považovaný za zralého dospěláka?

Někteří muži dospívají se ženami, jiní s příchodem jejich potomků na svět.Další, kteří jsou svobodní – tak nějak časem.
Obecně se říká, že období dospělosti pro nich nastává ve věku 35 – 40 let. Může se zdát, že je to poměrně pozdě, ovšem je to přibližná hranice, která dělá z mužského pohlaví zralé jedince.
Jak se tedy pozná zralý muž?Jednoduše řečeno, nechová se na svůj věk, ale tak, jak se to od něho očekává. Přistupuje k životu zodpovědně, využívá všechny zkušenosti ve svůj prospěch a používá především rozum k tomu, aby dokázal všem kolem a hlavně ženám, že je nepostradatelným chlapem, kterého by byla škoda si nevzít pod svá křídla. Opustí jeho dosavadní život plný malicherností a užívání, určí si směr, kterým se chce ubírat a myslí na budoucnost, která ho čeká.
A přesně s tímto přístupem dospěje do toho stádia, kdy z něho už není pubertální dítě, ale opravdový mužský, který ví, co chce.