Letní oblékání


Samozřejmě, že to asi není jediný důvod, ale pojďme se blíže podívat na to oblečení. Jistě víte, že móda se mění, ale některé věci zůstávají stejné.

Samozřejmě, že je takových oděvních svršků více, my se však budeme věnovat jen jednomu jedinému a to tričku. Proč je tak oblíbené?

malá reklama

Na to není zas tak těžké odpovědět. Jednak pro svou „láci“ a jednak pro snadnou údržbu. Tento oděvní kousek lehce vyperete v rukách, třeba i na dovolené, kde není pračka k dispozici.

Na triku je dost místa, takže se na něj umisťují všelijaké reklamy a firmám které si je tam nechávají dát to vyhovuje. Takže kráčet po pláži v triku s reklamou na cokoli je normální a ostatní lidé už to skoro nevnímají. Ale nyní pozor. |Co kdybyste kráčeli po téže pláži a na triku měli vlastní fotku? To by bylo co?

Tohle přání není až tak nesplnitelné a pokud máte o něco podobného zájem, dozvíte se zde, jak toho docílit. Pečlivě čtěte dále.

tričko

Zcela jistě si říkáte, že nápad to není špatný. Ba co víc, nápad je to přímo vynikající. Ale jak jej realizovat? Fotografie přichycená špendlíky není špatná věc, ale je to kapánek nepohodlné. Špendlíky jsou ostré a píchají tam, kde nemají. Fotografii přišít? No, technicky by to snad šlo, ale jak to potom prát? Takže ani tudy cesta nevede. Takže co?

Trička s vlastním potiskem tedy asi nebudou.

Ale budou. Když kliknete na modrou část předešlé věty, dostanete se na web, kde vám tuhle vymoženost zajistí. A okolí bude jen tiše zírat a blednout závistí.

Pokud jste již klikli a podívali se, tak víte, že nejen vlastní či cizí fotografii můžete mít na tričku. Cokoli si sami vymyslíte můžete firmě zaslat a ona již zařídí zbytek.

Máte-li oblíbený citát, vlastní malby, nějaký grafický návrh či nápad, to vše můžete na svém tričku mít.

Věnujte své vyvolené triko se svojí fotkou a na oplátku pak může věnovat ona své vám. Bude to hezký dárek.