Pořiďte si i Vy přípravek, který Vám usnadní péči o Váš bazén

Asi každý majitel bazénového zařízení https://www.jenzeny.cz/zdravi-a-krasa/5-signalu-kterymi-vam-telo-rika-ze-konzumujete-prilis-soli nám dá za pravdu, že nejdůležitějším přípravkem při péči o bazénovou vodu je chlor. Ovšem chlor můžete v dnešní době na trhu sehnat opravdu v mnoha různých podobách. Záleží jen na tom, jestli dáváte přednost úpravě kapalnými přípravky nebo pevnými. A pak jestli hledáte přípravek, který obsahuje pouze chlor, ke kterému budete dále přidávat další přípravky bazénové chemie, nebo si chcete ulehčit práci a pořídit si přípravek, který obsahuje i jiné potřebné složky.

přístřešek na bazén

U nás https://eshop.techneco.eu/Multi-tablety-5v1 najdete právě jeden z těchto přípravků bazénové chemie, který může zastoupit hned několik přípravků. Díky tomu, že si pořídíte tento jeden přípravek bazénové chemie, ušetříte peníze za další tři až čtyři přípravky, které byste museli kupovat zvlášť a ještě navíc byste museli přemýšlet, jak přesně je dávkovat a navíc by Vám zabírali další místo.
Přípravek bazénové chemie, který najdete u nás je multifunkčním přípravkem, který kromě toho, že dodá Vašemu bazénu dostatek chloru, ještě navíc stabilizuje hodnoty PH vody, takže není potřeba pořizovat přípravky PH plus či PH mínus, udržuje vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě a tudíž nepotřebujete změkčovač vody v podobě regenerační soli a tím pádem se Vám neusazují na stěnách bazénu vápenaté krusty, které by mohly poškodit bazénové vybavení a dále usnadňují vysrážení mechanických nečistot a nahradí Vám vločkovač a v neposlední řadě nesmíme zapomenout na projasnění vody.

dítě

Jak tedy vidíte přípravek bazénové chemie, který najdete u nás ve vysoké kvalitě a v provedení jak maxi pro velké bazény tak v provedení mini pro malé bazény v různě velkých baleních za velmi příznivých cenových podmínek, je opravdu velmi cenným pomocníkem při úpravě bazénové vody.