Kvalitní razítka jsou od firmy Trodat.

Razítko. Takový fenomén dlouhých posledních let. Kdo má razítko, má poslední slovo. Prostě hon na razítko se zdá být věčný. Prostě do práce nastupujete, potřebujete 20 razítek, vystupujete, potřebujete 30 razítek. O něco žádáte, 10 razítek, ale už pozor, nestačí jen hranatá, někdy jsou třeba kulatá. Něco někomu stvrzujete, opět razítka. Sice se nám sem dere jakýsi elektronický podpis, který se snaží razítku nějakým způsobem konkurovat, ale razítko je razítko a všechny vymoženosti poslední doby strká hravě do kapsy. Jakmile máte firmu, firmičku, obchůdek, nějak podnikáte, prostě ten štempl potřebujete.

razítko

Zvlášť různé větší podniky, kde je třeba razítek různých, podle konkrétních agend a pracovišť. S postupem doby se razítka modernizují, takže takové dřevěné, které se napřed muselo smočit na polštářku s inkoustem už nepotkáte. Razítka se nikam nenamáčejí, jen se vytáhnou z šuplíku, pohledem se zkontrolují, jestli je držíme v ruce správně, abychom je tam nakonec neflákli vzhůru nohama, když už máme tu uctívanou funkci jakéhosi razítkovače a přes otisk razítka nešmodrcháme náš nečitelný podpis. Lejstro je OK. Jeho majitel šťasten, váš razítkovací pracovní úkol splněn. A jak si tak pěkně razítkujete, kromě ostatních pracovních povinností pochopitelně, náhle se změní něco v názvu vašeho oddělení, nebo firmy.

razítko

Prostě takový zásadní problém, protože razítko už vlastně není platné a je třeba zhotovit nové. Buď máte ve firmě někoho, kdo se o tyto věci stará a zadáte mu jen svůj požadavek, nebo budete muset nové razítko obstarat sami. Pokud je to tedy čistě ve vaší kompetenci, tak vám doporučujeme razítka Trodat Praha. Jejich razítka jsou opravdu kvalitní, nekloužou vám při používání v ruce, jsou pochopitelně samobarvící a můžete si vybrat jejich barvu. Cena se bude odvíjet od počtu řádků, které si budete přát mít na razítku. Trodat je zárukou kvality, při objednávce těchto razítek určitě neprohloupíte a vaše razítkovací povinnost vám nabídne i jiný rozměr díky barvě, kterou si vyberete, jako vaši oblíbenou.