Kolagen na krásu


Já si myslím, že když budete užívat nějaké kvalitní potravinové doplňky a vitamíny, tak vaše tělo vám poděkuje. Nejhorší je, když jsem tohle zmínila před svým obvodním lékařem. Řekla jsem mu, že užívám různé vitaminy a také kolagen. Lékař se na mě podíval a byl hrůzou bez sebe. On mi řekl, na co užívám vitamíny? Nebo kolagen, když tohle všechno mám mít ve stravě, že mám samozřejmě mít opravdu pestrou a vyváženou zdravou stravu. Když jsem mu řekla, že se o tohle snažím a chtěla bych žít zdravě, tak on se stále chytal za hlavu a řekl, proč tedy užívám vitaminy a další potravinové doplňky? Já jsem mu řekla, že tohle jednoduše užívat chci, že chci podpořit své tělo.

Používám kolagenové krémy.

A to jsem mu ještě neřekla, že bych ji pravidelně odvodňovací čaje anebo čaje na lymfatický systém. Vůbec nevím, jestli jsem se mu měla o tomhle zmínit. Určitě by mu už upadla z toho všeho hlava. Měl by se mnou akorát starosti. Já jsem ještě svému lékaři řekla, že kolagen užívám kvůli tomu, abych měla pevnou a krásnější pleť. Lékař mi řekl, že tohle je sice pravda, že kolagen opravdu dokáže zpevnit pleť a vyhladit, a hlavně ji zevnitř hydratovat. Jenomže také musím dbát v první řadě na pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu a také hlavně zdravý a vyvážený jídelníček. Já jsem svému lékaři řekla, že jím opravdu ve velkém množství ryby a také zeleninu.

Miluji pleťové masky.

Zeleninu si dělám dušenou, anebo ji také ji občas jím syrovou takhle pěkně u televize. Je opravdu prima, když si u zpráv mohu hryzat pěkně šťavnatou oranžovou mrkev. Ale pokud i vy toužíte po krásné a pevné pleti a hydratovaných vlasech a pevných nehtech, tak vám doporučuji kolagen. Collagen https://www.orcacollagen.cz/jak-funguje-kolagen/ koupíte samozřejmě na internetu, ale také v lékárně, anebo také dokonce už někde v drogerii. Já kupuji léky a další vitamíny a také kolagen v lékárně. Naposledy jsem si ale koupila kolagen na internetu. Musím říct, že ten mě potěšil nejvíce. Tento kolagen z internetu měl nejvíce kvalitních složek a také dlouho působil. A jsem s ním spokojená. Výsledky jsem viděla po pěti týdnech.