Erotické masáže vyhledává mnoho zájemců

Erotické masáže vychází z předpokladu, že doteky lidskou dlaní či jinou částí těla přináší neobyčejnou rozkoš každému z nás, a je-li do toho zahrnutá i oblast intimních erotogenních zón, pak tu máme nesmírně oblíbenou proceduru. Mnozí z nás si však pod tímto pojmem mohou představit naprosto rozdílné situace a tak bychom si měli objasnit, jak taková návštěva erotického masážního salónu probíhá, a co od ní očekávat.

dívčí obličej

Nejde tu o sex, nebo snad ano? – sex je velmi široký pojem, a mohli bychom tento výraz přirovnat ke slovu „automobil“. Těch také existuje mnoho typů a musí se blíže specifikovat. U erotických masáží nejde o naplnění sexuální podstaty klasickým vaginálním, či orálním nebo análním stykem, ale přesto se celý děj odehrává v duchu rozproudění a uvolnění přirozené sexuální energie. Dochází k tomu různými technikami, a kterou si zvolíte, nebo jejich různé kombinace, stejně tak délku procedury, je čistě ve vaší režii. A co vás tam čeká?

nahá dívka

Vířivá vana – masérka se vám věnuje nejprve zde, můžete tu spolu prožít první nesmělé doteky a vzájemné přiblížení, příjemně se tu uvolníte a naladíte na nadcházející děj.

Tanec na klíně – následovat může nesmírně vzrušující způsob sblížení dvou lidských bytostí. A chcete-li jej ještě o něco zpestřit, doporučujeme přikládání lávových kamenů, jimiž se v těle začnou uvolňovat nahromaděné blokády z vašeho předchozího života.

Body-to-body – kromě masáže penisu a dráždění prostaty, což vede obvykle k bouřlivému vyvrcholení, byste mohli svůj vysněný den vyzdobit i touto oblíbenou technikou, kdy se masérka celou plochou svého obnaženého těla, svou hladkou a hřejivou pokožkou dotýká právě vás. V tu chvíli máte možnost s ní splynout v jeden pomyslný celek a užít si tu dokonalou rozkoš.

Chodidla – koho vzrušují bosá chodidla, a vězte, že takových mužů i žen není málo, můžete požádat masérku o footjob. Svá svůdná chodidla vám může přikládat, kam si budete přát, pohraje si s vámi a dokáže vám, že to baví i jí samotnou, možná právě proto, že tím stimuluje i reflexní body na svých vlastních obnažených ploskách.